Partneriai

Žaidimų kambarys Šypsenų miškas

Žaidimų kambarys Šypsenų miškas

Mūsų partneris Vaikų Žaidimų Kambarys ŠYPSENŲ MIŠKAS

Draugystė prasideda nuo šypsenos ir bet kuriuo metų laiku Šypsenų miške žalia, žydi gėlės ir spindi šypsenos. Žaidimų kambarys “Šypsenų miškas” patikimų partnerių dėka savo klientams gali pasiūlyti ne tik vietą privačiai vaiko šventei, bet platų papildomų ir neatsiejamų nuo vaiko šventės paslaugų asortimentą.

https://www.instagram.com/sypsenumiskas/

https://taplink.cc/sypsenumiskas

https://www.facebook.com/sypsenumiskas 

 

Asmenukių fotostudija

Asmenukių fotostudija

Pirmoji  Lietuvoje asmenukių fotostudija

Mes esame vieta skirta visiems – tiek žmonėms, mėgstantiems socialinę erdvę, tiek tiems, kurie tiesiog nori gerai praleisti laiką.

Vizito metu net niūriausias klientas pradės šypsotis! Čia garantuota puiki pramoga ne tik socialinių tinklų gerbėjams, bet ir šeimoms, norinčioms linksmai praleisti laiką nepakartojamoje aplinkoje.

Spontaniškas išėjimas su draugais ar šeima, pasimatymas, gimtadienis, mergvakaris, o gal beprotiška fotosesija?! Bet kuri proga yra puiki galimybė  apsilankyti #SelfieLAB!

https://selfielab.lt/

https://www.instagram.com/selfielab.lt/

 

Šventinių rūbų nuoma vaikams ir mamoms

Šventinių rūbų nuoma vaikams ir mamoms
Šventinių rūbų nuoma vaikams ir mamoms
Skatiname mažinti vartotojiškumą, nuomodami šventinius drabužius vaikams ir jų mamoms. Rankų darbas mūsų išskirtinumas. Jūsų patogumui sukurta internetinė nuomos paslaugos platforma.
 
Visi PrimeTimeKids dalyviai gauna 10procentų nuolaidą drabužiams.
 
 
 
 

TY Nordic

TY Nordic

Vienas iš gyvenimo stebuklų – tai draugystė.  Ypač tokia, kuri nuoširdumu užburia mažiausiųjų širdis. Akys kaip sagutės, o emocija susidraugavus su nauju žaisliuku – begalinė. Šias patirtis visiems pasaulio vaikams dovanoja „Ty Nordic“, gaminantys pūkuotus draugus. Dėkojam už bendrystę ir džiaugsmą, suteiktą mažiesiems „PrimeTimeKids“ šokėjams! Paganyti akis galite https://tynordic.com/. Mūsų vidiniams vaikams irgi malonu pasigrožėti.

Rezervuoti vietą